pátek 27. května 2016

Recyklace/upcyklace oděvů


1.Z roztrhaných legín mini legíny
Rozdíl nejde moc poznat,co?Ale ty mini legíny (vel.98-obrázek v pravo) nemají knoflíčky.Moje měly dvě dírky (podotýkám,že jsou od pyžama,ven bych tohle nenosila :-D),tak jsem je šmikla pro kamarádky dceru.
2.Jak zúžit džíny
Když jsem je kupovala,letěly zvonáče,ale byly mi v pase velké.Teď je to naopak,v pase akorát a nohavice moc široké :-) Takže jsem překreslila siluetu jiných džínů,sešila,ustřihla,začistila...a mám zase co nosit!
3.Škrtící nohavice
Jóóó,tyhle kalhoty byly taky in.Ale moje silné kotníky v nich trpěly,jenže mi bylo líto je vyhodit (samozřejmě do kontejneru na textil),tak jsem gumu odstřihla a našila háčkovanou krajku,kterou jsem vystřihla ze staré košile,která mi byla úzká přes prsa.
 4.Flekatá mikina
Moje velmi oblíbená mikča nemá ráda broskve!Ale já jí to odpustila,protože má za krkem mašli a nápis je z tylu a flitrů.Takže barva na textil to jistí a mikča teď vypadá ještě líp!

5.Moje první batikování
Absolutně jsem nevěděla,co z toho vznikne a z výsledku jsem nadšená.Tenhle vzor je teď docela in a já jsem tak zachránila zašedlé tričko z fleky.Jen jsem na něj navázala gumičky a obarvila ho spolu s mikčou.Žádné komentáře:

Okomentovat